O nás

Jsme moderní společnost, která se specializuje na distribuci široké škály produktů v oblasti krásy, zdravého životního stylu a wellness nejen v České republice, ale také na Slovensku a v zemích jihovýchodní Evropy. V našem portfoliu najdete nejen silné a moderní značky s evropskou tradicí, ale také produkty ze Severní Ameriky, Asie, Austrálie, či Japonska.

Mezi naše silné stránky patří také PR a merchandisingové služby. Ty nabízíme i značkám, které zatím nejsou součástí našeho portfolia. Denně se věnujeme hledání nových, inovativních produktů, které odpovídají nejnovějším trendům na trhu a očekáváním moderního zákazníka. Nejenže splňují nejvyšší standardy kvality, ale také se pyšní svou ekologickou a udržitelnou filozofií, což je pro nás klíčové.

S více než 23 lety zkušeností jsme se stali klíčovým dodavatelem pro všechny přední drogistické a retailové řetězce v České a Slovenské republice. Zároveň spolupracujeme s významnými hráči v oblasti e-commerce, farmaceutického průmyslu a beauty trhu. Jsme hrdí na naše partnerství a společně se snažíme o neustálý pokrok.